Cookie beleid Jong Male V.V.

De website van Jong Male V.V. is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
03 aug 19.30 Jong Male R Daring Brugge V.V. R A vr 6-1
08 aug 19.30 K.F.C. St-Joris Sportief R Jong Male R vr 4-2
12 aug 19.00 Jong Male R V.V. Cercle Beernem 1 B vr 1-3
17 aug 19.30 Jong Male R H.O. Oostveld Oedelem R vr 1-3
24 aug 20.00 K.S.C. Blankenberge R Jong Male R vr 3-4
01 sep 20.00 Jong Male R Stormvogels Loppem R co 5-4
08 sep 20.00 K.W.S. Oudenburg R Jong Male R co 2-2
15 sep 20.00 Jong Male R S.K. Westrozebeke R A co 7-0
22 sep 20.00 Sporting Keiem R Jong Male R co 0-9
29 sep 20.00 K. Dosko St.-Kruis R Jong Male R co 2-1
05 okt 20.00 Kfc Damme R A Jong Male R vr 3-9
06 okt 20.00 Jong Male R S.K. Staden R A co 0-2
13 okt 20.00 V.V. Westkapelle R A Jong Male R co 0-1
20 okt 20.00 Jong Male R K.V.C. Wingene R A co 4-0
27 okt 20.00 V.K.S.O. Zerkegem R A Jong Male R co 2-3
03 nov 20.00 Jong Male R K.F.C. Lichtervelde R A co 1-3
11 nov 14.30 V.V. Cercle Beernem R Jong Male R co 2-1
17 nov 20.00 Jong Male R K.V. Patronaat Gits R A co -
25 nov 15.00 V.V. Koekelare R Jong Male R co 0-1
01 dec 20.00 Jong Male R Daring Brugge V.V. R A co 6-1
08 dec 19.30 F.C. Veldegem R Jong Male R co 1-8
15 dec 20.00 Stormvogels Loppem R Jong Male R co 4-1
12 jan 20.00 Jong Male R K.W.S. Oudenburg R co 7-3
20 jan 14.30 S.K. Westrozebeke R A Jong Male R co -
26 jan 20.00 Jong Male R Sporting Keiem R co 8-0
02 feb 20.00 Jong Male R K. Dosko St.-Kruis R co 3-2
17 feb 14.30 S.K. Staden R A Jong Male R co 2-1
23 feb 20.00 Jong Male R V.V. Westkapelle R A co 3-1
01 mrt 20.00 K.V.C. Wingene R A Jong Male R co 5-1
08 mrt 20.00 Jong Male R V.K.S.O. Zerkegem R A co 7-2
15 mrt 20.00 K.F.C. Lichtervelde R A Jong Male R co 3-2
22 mrt 20.00 Jong Male R V.V. Cercle Beernem R co 5-2
06 apr 14.30 K.V. Patronaat Gits R A Jong Male R co 0-3
12 apr 20.00 Jong Male R V.V. Koekelare R co 5-0
19 apr 20.00 Daring Brugge V.V. R A Jong Male R co -
26 apr 20.00 Jong Male R F.C. Veldegem R co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!