Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
04 sep 15.45 Jong Male GEW. U15 A K.FC Lichtervelde GEW. U15 A co 5-2
11 sep 15.15 VK Dudzele GEW. U15 Jong Male GEW. U15 A co 1-10
18 sep 15.45 Jong Male GEW. U15 A K. FC Heist GEW. U15 co 3-3
25 sep 14.00 K. SV Jabbeke GEW. U15 B Jong Male GEW. U15 A co 4-7
02 okt 15.45 Jong Male GEW. U15 A FC Damme GEW. U15 B co 2-0
09 okt 14.45 K. Dosko Sint-Kruis GEW. U15 C Jong Male GEW. U15 A co 2-8
16 okt 15.45 Jong Male GEW. U15 A K. SKV Zwevezele GEW. U15 B co 14-0
23 okt 14.30 K.FC Lichtervelde GEW. U15 A Jong Male GEW. U15 A co 2-9
30 okt 15.45 Jong Male GEW. U15 A VK Dudzele GEW. U15 co 8-0
06 nov 15.00 K. FC Heist GEW. U15 Jong Male GEW. U15 A co 0-2
24 nov 19.30 Jong Male GEW. U15 A K. SV Jabbeke GEW. U15 B co 1-2
27 nov 15.45 Jong Male GEW. U15 A K. Dosko Sint-Kruis GEW. U15 C co 3-2
11 dec 15.30 K. SKV Zwevezele GEW. U15 B Jong Male GEW. U15 A co 4-7
22 dec 19.00 FC Damme GEW. U15 B Jong Male GEW. U15 A co 0-8
08 jan 15.45 Jong Male GEW. U15 A K. Dosko Sint-Kruis GEW. U15 C co 5-0
15 jan 15.15 Jong Male GEW. U15 A K. SK Steenbrugge GEW. U15 A co 3-0
22 jan 15.45 Jong Male GEW. U15 A Dosko Kanegem GEW. U15 co 1-1
29 jan 14.30 K. E. De Haan GEW. U15 Jong Male GEW. U15 A co -
05 feb 15.45 Jong Male GEW. U15 A SV Loppem GEW. U15 B co -
12 feb 15.45 Jong Male GEW. U15 A R. Knokke FC GEW. U15 B co -
19 feb 13.15 Dar. Brugge GEW. U15 Jong Male GEW. U15 A co -
05 mrt 14.30 K. Dosko Sint-Kruis GEW. U15 C Jong Male GEW. U15 A co -
12 mrt 14.30 K. SK Steenbrugge GEW. U15 A Jong Male GEW. U15 A co -
19 mrt 13.30 Dosko Kanegem GEW. U15 Jong Male GEW. U15 A co -
26 mrt 15.45 Jong Male GEW. U15 A K. E. De Haan GEW. U15 co -
02 apr 15.30 SV Loppem GEW. U15 B Jong Male GEW. U15 A co -
09 apr 13.00 R. Knokke FC GEW. U15 B Jong Male GEW. U15 A co -
23 apr 15.45 Jong Male GEW. U15 A Dar. Brugge GEW. U15 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!