Cookie beleid Jong Male V.V.

De website van Jong Male V.V. is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

U13

U13

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male U7 B 18.00 - 19.00 Johan Debruyne, Annelie Haek
  • -
Jong Male U7 A 18.00 - 19.00 Johan Debruyne, Annelie Haek, Patrick Geldhof
  • -
Jong Male U10 A 18.00 - 19.00 Lieven Coolman, Stefaan Bossuyt
  • -
Jong Male U21 19.00 - 20.30 Guido Blomme
  • Terrein 2
  • 7
  • vanaf
Jong Male U15 B 19.30 - 21.00 Kristof Leys, Aurélien Mayenne
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • 1
  • -
Jong Male U15 A 19.30 - 21.00 Roland Verhelst
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • 2
  • -
Jong Male U17 19.30 - 21.00 Niels Van Belleghem
  • Terrein 2
  • 5
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male U9 B 17.45 - 18.45 Tom Goossens, Kristof Leys
  • -
Jong Male U9 A 17.45 - 18.45 Tom Goossens, Kristof Leys
  • -
Jong Male U8 A 18.00 - 19.00 Jonathan Verbrugghe, Soetkin Vervliet, Meagan Kerckhove
  • -
Jong Male U8 B 18.00 - 19.00 Jonathan Verbrugghe, Soetkin Vervliet, Meagan Kerckhove
  • -
Jong Male U8 C 18.00 - 19.00 Jonathan Verbrugghe, Soetkin Vervliet, Meagan Kerckhove
  • -
Jong Male U11 18.00 - 19.15 Ludwig Sevenhant
  • -
Jong Male U12 18.00 - 19.15 Tom Goossens, Jeton Krasniqi
  • -
Jong Male U13 18.00 - 19.15 Tom Goossens, Jeton Krasniqi
  • -
Jong Male U13 18.00 - 19.15 Tom Goossens, Jeton Krasniqi
  • -
Jong Male 19.30 - 21.30 Stijn Desmet, Kenneth Dhondt
  • 5
  • -
Jong Male BIJZ. RESERVEN 19.30 - 21.30 Gillian Bellaert
  • 7
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male U6 15.00 - 16.00 Patrick Geldhof, Juanito Delboo, Miel Vanvuchelen, Lowie Vanroose, Lennert Geldhof
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male U7 A 16.30 - 17.30 Johan Debruyne, Annelie Haek, Patrick Geldhof
  • -
Jong Male U7 B 17.30 - 18.30 Johan Debruyne, Annelie Haek
  • -
Jong Male U10 A 18.00 - 19.00 Lieven Coolman, Stefaan Bossuyt
  • -
Jong Male U21 19.00 - 20.30 Guido Blomme
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • 7
  • -
Jong Male U15 B 19.30 - 21.00 Kristof Leys, Aurélien Mayenne
  • Terrein 2
  • 1
  • -
Jong Male U15 A 19.30 - 21.00 Roland Verhelst
  • Terrein 2
  • 2
  • -
Jong Male U17 19.30 - 21.00 Niels Van Belleghem
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • 5
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male U9 B 17.45 - 18.45 Tom Goossens, Kristof Leys
  • -
Jong Male U9 A 17.45 - 18.45 Tom Goossens, Kristof Leys
  • -
Jong Male U8 A 18.00 - 19.00 Jonathan Verbrugghe, Soetkin Vervliet, Meagan Kerckhove
  • -
Jong Male U8 B 18.00 - 19.00 Jonathan Verbrugghe, Soetkin Vervliet, Meagan Kerckhove
  • -
Jong Male U8 C 18.00 - 19.00 Jonathan Verbrugghe, Soetkin Vervliet, Meagan Kerckhove
  • -
Jong Male U11 18.00 - 19.15 Ludwig Sevenhant
  • -
Jong Male U12 18.00 - 19.15 Tom Goossens, Jeton Krasniqi
  • -
Jong Male U13 18.00 - 19.15 Tom Goossens, Jeton Krasniqi
  • -
Jong Male U13 18.00 - 19.15 Tom Goossens, Jeton Krasniqi
  • -
Jong Male BIJZ. RESERVEN 19.30 - 21.00 Gillian Bellaert
  • 7
  • -
Jong Male 19.30 - 21.30 Stijn Desmet, Kenneth Dhondt
  • 5
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!