Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
04 sep 09.15 Jong Male GEW. U17 K. Sp. Club Blankenberge GEW. U17 C co 5-3
11 sep 09.00 R. Knokke FC GEW. U17 B Jong Male GEW. U17 co 3-1
17 sep 19.30 Jong Male GEW. U17 VK Dudzele GEW. U17 co 4-0
25 sep 09.30 FC Damme GEW. U17 A Jong Male GEW. U17 co 0-7
02 okt 09.15 Jong Male GEW. U17 SV Loppem GEW. U17 A co 1-0
09 okt 09.30 Z. Zeebrugge GEW. U17 Jong Male GEW. U17 co 3-8
16 okt 09.15 J.V.V.Sint-Andries/Brugge GEW. U17 B Jong Male GEW. U17 co 1-5
23 okt 09.30 K. Sp. Club Blankenberge GEW. U17 C Jong Male GEW. U17 co -
06 nov 11.00 VK Dudzele GEW. U17 Jong Male GEW. U17 co 2-4
11 nov 10.30 Jong Male GEW. U17 R. Knokke FC GEW. U17 B co 1-0
13 nov 09.15 Jong Male GEW. U17 FC Damme GEW. U17 A co 1-3
20 nov 10.00 SV Loppem GEW. U17 A Jong Male GEW. U17 co 4-0
27 nov 09.15 Jong Male GEW. U17 Z. Zeebrugge GEW. U17 co 5-0
04 dec 09.15 Jong Male GEW. U17 J.V.V.Sint-Andries/Brugge GEW. U17 B co 2-1
08 jan 09.15 Jong Male GEW. U17 SKD Hertsberge GEW. U17 co 3-1
15 jan 10.00 VV Westkapelle GEW. U17 Jong Male GEW. U17 co 2-4
05 feb 09.15 Jong Male GEW. U17 K. Sp. Club Blankenberge GEW. U17 B co 2-2
12 feb 09.00 KM Torhout GEW. U17 B Jong Male GEW. U17 co 2-4
16 feb 19.30 Dar. Brugge GEW. U17 Jong Male GEW. U17 co 0-2
19 feb 09.15 Jong Male GEW. U17 SV Loppem GEW. U17 A co 1-0
26 feb 10.00 Jong Male GEW. U17 K. FC Sint-Joris Sp. GEW. U17 co 2-0
05 mrt 09.15 SKD Hertsberge GEW. U17 Jong Male GEW. U17 co 1-2
12 mrt 09.15 Jong Male GEW. U17 VV Westkapelle GEW. U17 co 3-1
19 mrt 09.15 K. FC Sint-Joris Sp. GEW. U17 Jong Male GEW. U17 co 1-3
26 mrt 09.15 Jong Male GEW. U17 Dar. Brugge GEW. U17 co 3-1
02 apr 09.30 K. Sp. Club Blankenberge GEW. U17 B Jong Male GEW. U17 co 3-1
23 apr 10.00 SV Loppem GEW. U17 A Jong Male GEW. U17 co 3-1
30 apr 09.15 Jong Male GEW. U17 KM Torhout GEW. U17 B co 2-7
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!