Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Overzicht trainingen

Overzicht trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male GEW. U12 A 17.30 - 18.30 Tom Goossens, Jeton Krasniqi, Aurélien Mayenne
  • Terrein 2
  • -
Jong Male GEW. U12 B 17.30 - 18.30 Tom Goossens, Jeton Krasniqi, Aurélien Mayenne
  • Terrein 2
  • -
Jong Male GEW. U7 18.00 - 19.00 Johan Debruyne, Dylan Tierenteyn, Lieven Coolman, Dietrich Thieren
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U9 A 18.00 - 19.00 Gilbert Vonck
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U13 18.00 - 19.15 Anthony Stellamans
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U10 18.15 - 19.15 Davy Hinderyckx
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male BIJZ. RESERVEN 19.30 - 21.00 Anthony Stellamans
  • Terrein 2
  • -
Jong Male GEW. U15 A 19.30 - 21.00 Roland Verhelst
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U15 B 19.30 - 21.00 Robin Van de Water
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U21 19.30 - 21.15 Robert Vanden Cantoore
  • Terrein 2
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male GEW. U8 17.30 - 18.30 Tom Goossens, Kristof Leys, Annelie Haek
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U17 18.30 - 20.00 Guido Blomme
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male 19.30 - 21.30 Stijn DESMET, Kenneth D'HONDT
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • 1
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male GEW. U6 16.30 - 17.30 Patrick Geldhof, Rutger Geldhof, Jannis Misschaert
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U7 16.30 - 17.30 Johan Debruyne, Dylan Tierenteyn, Lieven Coolman, Dietrich Thieren
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U8 16.30 - 17.30 Tom Goossens, Kristof Leys, Annelie Haek
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U9 A 18.00 - 19.00 Gilbert Vonck
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U13 18.00 - 19.15 Anthony Stellamans
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U10 18.15 - 19.15 Davy Hinderyckx
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male BIJZ. RESERVEN 19.30 - 21.00 Anthony Stellamans
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U15 A 19.30 - 21.00 Roland Verhelst
  • Terrein 2
  • -
Jong Male GEW. U15 B 19.30 - 21.00 Robin Van de Water
  • Terrein 2
  • -
Jong Male GEW. U21 19.30 - 21.15 Robert Vanden Cantoore
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male GEW. U12 A 18.00 - 19.20 Tom Goossens, Jeton Krasniqi, Aurélien Mayenne
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U12 B 18.00 - 19.20 Tom Goossens, Jeton Krasniqi, Aurélien Mayenne
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U17 18.30 - 20.00 Guido Blomme
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male 19.30 - 21.30 Stijn DESMET, Kenneth D'HONDT
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • 1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!