Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Overzicht trainingen

Overzicht trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male GEW. U7 18.00 - 19.00 Johan Debruyne, Dylan Tierenteyn, Lieven Coolman, Dietrich Thieren
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U8 18.00 - 19.00 Gilbert Vonck
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U9 18.00 - 19.00 Davy Hinderyckx, Tom Goossens
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male BIJZ. RESERVEN 19.30 - 21.00 Anthony Stellamans
  • Terrein 2
  • -
Jong Male GEW. U15 A 19.30 - 21.00 Roland Verhelst
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U21 19.30 - 21.15 Robert Vanden Cantoore
  • Terrein 2
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male GEW. U11 18.00 - 19.15 Kristof Leys, Carl DOBBELAERE, Amaury Vermeire
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U13 18.15 - 19.30 Tom Goossens, Jeton Krasniqi
  • Gulden Kamer
  • -
Jong Male GEW. U17 19.30 - 21.00 Kurt Vandroemme
  • Gulden Kamer
  • -
Jong Male 19.30 - 21.30 Stijn DESMET, Kenneth D'HONDT
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • 1
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male GEW. U6 16.30 - 17.30 Patrick Geldhof, Rutger Geldhof, Jannis Misschaert
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U7 16.30 - 17.30 Johan Debruyne, Dylan Tierenteyn, Lieven Coolman, Dietrich Thieren
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U8 16.30 - 17.30 Gilbert Vonck
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U9 18.00 - 19.00 Davy Hinderyckx, Tom Goossens
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male BIJZ. RESERVEN 19.30 - 21.00 Anthony Stellamans
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U15 A 19.30 - 21.00 Roland Verhelst
  • Terrein 2
  • -
Jong Male GEW. U21 19.30 - 21.15 Robert Vanden Cantoore
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Jong Male GEW. U11 18.00 - 19.15 Kristof Leys, Carl DOBBELAERE, Amaury Vermeire
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • -
Jong Male GEW. U13 18.15 - 19.30 Tom Goossens, Jeton Krasniqi
  • Terrein 2
  • -
Jong Male GEW. U17 19.30 - 21.00 Kurt Vandroemme
  • Terrein 2
  • -
Jong Male 19.30 - 21.30 Stijn DESMET, Kenneth D'HONDT
  • Terrein 1 (Kunstgras)
  • 1
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!