Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
22 aug 14.30 Jong Male BIJZ. RESERVEN FC Oelem Beloften vr -
27 aug 00.00 E. Brugge Reserven Jong Male BIJZ. RESERVEN vr -
29 aug 16.00 FC Kleit Reserven Jong Male BIJZ. RESERVEN vr -
03 sep 19.30 R. Knokke FC Reserven Jong Male BIJZ. RESERVEN vr -
10 sep 19.30 Jong Male BIJZ. RESERVEN VVC Beernem Reserven vr -
12 sep 14.00 K. SKV Zwevezele BIJZ. RESERVEN Jong Male BIJZ. RESERVEN co 4-2
18 sep 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN FC Veldegem BIJZ. RESERVEN co 6-2
25 sep 20.00 K. VC Ardooie BIJZ. RESERVEN Jong Male BIJZ. RESERVEN co 4-3
02 okt 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN K.FC Lichtervelde BIJZ. RESERVEN A co 4-5
10 okt 15.00 VV Koekelare BIJZ. RESERVEN Jong Male BIJZ. RESERVEN co 1-7
16 okt 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN K. RC De Panne BIJZ. RESERVEN co -
30 okt 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN Dar. Brugge BIJZ. RESERVEN B co -
11 nov 18.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN K. SV Diksmuide BIJZ. RESERVEN A co -
27 nov 19.30 K. SV Veurne BIJZ. RESERVEN A Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
04 dec 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN K. WS Oudenburg BIJZ. RESERVEN co -
11 dec 20.00 K. SV Diksmuide BIJZ. RESERVEN A Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
18 dec 20.00 K. Dosko Sint-Kruis BIJZ. RESERVEN Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
15 jan 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN K. SKV Zwevezele BIJZ. RESERVEN co -
22 jan 20.00 FC Veldegem BIJZ. RESERVEN Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
29 jan 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN K. VC Ardooie BIJZ. RESERVEN co -
12 feb 20.00 K.FC Lichtervelde BIJZ. RESERVEN A Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
19 feb 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN VV Koekelare BIJZ. RESERVEN co -
26 feb 20.00 K. RC De Panne BIJZ. RESERVEN Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
05 mrt 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN SV Loppem BIJZ. RESERVEN co -
13 mrt 15.00 FC Damme BIJZ. RESERVEN B Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
19 mrt 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN VVC Beernem BIJZ. RESERVEN co -
26 mrt 20.00 SK Torhout BIJZ. RESERVEN Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
09 apr 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN K. Dosko Sint-Kruis BIJZ. RESERVEN co -
16 apr 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN K. SV Veurne BIJZ. RESERVEN A co -
23 apr 20.00 K. WS Oudenburg BIJZ. RESERVEN Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
30 apr 20.00 Dar. Brugge BIJZ. RESERVEN B Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
07 mei 19.30 SV Loppem BIJZ. RESERVEN Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
14 mei 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN FC Damme BIJZ. RESERVEN B co -
21 mei 20.00 VVC Beernem BIJZ. RESERVEN Jong Male BIJZ. RESERVEN co -
28 mei 20.00 Jong Male BIJZ. RESERVEN SK Torhout BIJZ. RESERVEN co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!