Cookie beleid Jong Male V.V.

De website van Jong Male V.V. is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
30 jul 17.00 K.F.C. Lichtervelde 1 Jong Male be 1-3
01 aug 19.30 Kfc Damme 1 Jong Male vr 2-13
09 aug 19.00 Jong Male S.V. Wevelgem City 1 A be 4-1
10 aug 20.00 K.S.K. Steenbrugge 1 Jong Male vr 1-3
16 aug 19.00 K.S.V. Diksmuide 1 A Jong Male be 8-0
20 aug 17.00 Jong Male K.S.V. Bredene 1 A be 4-1
24 aug 19.30 V.V. Eendracht Brugge 1 Jong Male vr -
25 aug 19.30 K. Excelsior Zedelgem 1 Jong Male vr -
25 aug 19.30 Jong Male K. Excelsior Zedelgem 1 vr -
27 aug 17.30 K.F.C. Meulebeke 1 Jong Male vr 1-4
03 sep 15.00 Jong Male K.F.C. Eendracht Hooglede 1 be 5-1
09 sep 19.00 V.V. Tielt 1 Jong Male be 0-1
17 sep 15.00 K.F.C. Heist 1 A Jong Male be 3-4
24 sep 15.00 Jong Male K.S.K. Snaaskerke 1 be 0-0
01 okt 15.00 Daring Brugge V.V. 1 Jong Male be 0-1
08 okt 15.00 Jong Male K. Eendracht De Haan 1 be 6-2
15 okt 15.00 K. Dosko St.-Kruis 1 Jong Male be 2-2
22 okt 15.00 Jong Male K.S.V. Jabbeke 1 be 6-3
28 okt 18.00 V.V. Koekelare 1 A Jong Male be 1-4
05 nov 15.00 Jong Male K. Woudsport Houthulst 1 A be 5-0
12 nov 15.00 K.W.S. Oudenburg 1 Jong Male be 1-2
26 nov 15.00 Jong Male K.S.V. Veurne 1 A be 2-2
02 dec 19.00 K.S.V. Diksmuide 1 B Jong Male be 2-1
10 dec 15.00 Jong Male K.F.C. Lichtervelde 1 be 6-1
17 dec 15.00 K.S.K. Snaaskerke 1 Jong Male be 1-3
07 jan 15.00 Jong Male R.F.C. Lissewege 1 A be 8-1
13 jan 19.00 Jong Male K.F.C. Heist 1 A be 6-3
28 jan 15.00 R.F.C. Lissewege 1 A Jong Male be 3-7
04 feb 15.00 Jong Male K.W.S. Oudenburg 1 be 3-6
11 feb 15.00 K. Eendracht De Haan 1 Jong Male be 0-3
18 feb 15.00 Jong Male K. Dosko St.-Kruis 1 be 0-0
24 feb 19.00 K. Woudsport Houthulst 1 A Jong Male be 3-0
03 mrt 15.00 Jong Male V.V. Tielt 1 be 9-0
10 mrt 15.00 K.F.C. Eendracht Hooglede 1 Jong Male be 1-2
17 mrt 15.00 Jong Male V.V. Koekelare 1 A be 2-2
24 mrt 15.00 K.F.C. Lichtervelde 1 Jong Male be 0-0
06 apr 19.30 K.S.V. Veurne 1 A Jong Male be 5-1
14 apr 15.00 Jong Male K.S.V. Diksmuide 1 B be -
21 apr 15.00 K.S.V. Jabbeke 1 Jong Male be -
28 apr 15.00 Jong Male Daring Brugge V.V. 1 be -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!